מאמרים

האם מערכות יחסים למרחקים ארוכים באמת יכולות לעבוד?

מערכות יחסים למרחקים ארוכים (מערכת יחסים מהמרחק ) יכולות להיות מאתגרות, אך הן אינן בלתי אפשריות. עם הגישה הנכונה והרבה תקשורת, זוגות יכולים לשמור על קשרים חזקים לא משנה כמה קילומטרים ביניהם. אם אתה שוקל להיכנס ל- מערכת יחסים מהמרחק או שאתה כבר נמצא באחד כזה, יש כמה טיפים שכדאי לזכור שיכולים לעזור לגרום לזה לעבוד.

תקשורת סדירה היא המפתח – האתגר הגדול ביותר ברוב מערכות היחסים המרוחקות הוא המרחק, ולכן חשוב לשמור על קשר באופן קבוע. מצא דרכים להישאר מחובר שהן מעבר להודעות טקסט או שיחות טלפון. שקול להקדיש זמן בכל שבוע לדייט וידאו, שליחת מכתבים, שליחת תמונות/סרטונים מחיי היומיום שלך וכו '. לוח זמנים קבוע לשמירה על קשר עוזר לשמור על קשר חזק ויכול לעזור להשלים את הפערים בין הביקורים.

היו פתוחים וכנים – חיוני שתייצרו סביבה שבה שני בני הזוג יוכלו לחלוק מחשבות ורגשות כנים זה עם זה. בין אם הנושא המדובר הוא קטן ושגרתי או גדול וחשוב, תנו לבן הזוג שלכם מרחב להיות פתוחים וכנים לגבי מחשבותיהם ורגשותיהם. זה מאפשר לשניכם להבין טוב יותר מאיפה השני מגיע ולבנות קשר קרוב יותר.

הפגינו הערכה והכרה – אל תיקחו את האדם האחר כמובן מאליו. זכור להביע הערכה לצעדים שהם נוקטים כדי לגרום ל- מערכת יחסים מהמרחק לעבוד, לא משנה כמה קטן. זה יכול לתת לאדם השני לדעת כי המאמצים שלהם מוערכים וכי נוכחותם עדיין חשובה בחיים שלך. "תודה" פשוטה עושה דרך ארוכה.

פנו זמן לביקור – נסו להיפגש פנים אל פנים לעתים קרובות ככל האפשר, גם אם זה רק טיול סוף שבוע לראות אחד את השני. מפגשים כאלה יכולים לעזור להזכיר לבני הזוג מדוע הם נמצאים במערכת היחסים מלכתחילה, וזה יכול גם להוביל לאינטימיות מוגברת, תקשורת טובה יותר וקשר חזק יותר.

אך חייבים לדבר על הפיל שבחדר, והוא הצורך בפורקן מיני. במקרה שכזה גברים יכולים למצוא פורקן עם נערות ליווי בצפון. בילוי שעונה על הצרכים המיניים, אך אינו מבשיל לכדי מערכת יחסים.   

מערכות יחסים למרחקים ארוכים יכולות להיות קשות, אך הן אינן בלתי אפשריות. עם תקשורת קבועה, פתיחות וכנות משותפות, הערכה וטיולים מיוחדים לראות אחד את השני, זוגות יכולים לשמור על מערכת היחסים שלהם חזקה וצומחת גם כאשר קילומטרים מפרידים ביניהם. זוגות ב- מערכת יחסים מהמרחק רק צריכים לוודא שהם משקיעים מאמץ כדי לשמור על הקשר שלהם חזק ופתוח, והם יכולים לגרום לזה לעבוד.

אולי גם תאהב...